14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ):

ABD’nin New York kentinde çikolata tutkunlarının iştahını kabartacak bir otel odası hazırlandı. Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan odada; halıdan şömineye, koltuktan resimlere kadar her şey çikolatadan yapıldı. New York’taki bu otelin suit odasını diğer otel odalarından ayıran şey, burada hemen hemen her şeyin çikolatadan yapılmış olması.
Suitin yemek odasında; masa, avize, hatta şamdanlar bile çikolatadan yapıldı. (E YUH!) Oturma odasındaki mobilyalar, kitaplar, şömine ve şöminedeki odunlar da çikolatadan. ( o-O HÖNK? AMA OLSUN.. NE ZAMANDIR ÇİKOLATADAN ODUN YEMENİN HAYALİNİ KURUYORDUM :p ) Duvarlardaki Gustav Klimt ve Jackson Pollock kopyaları da, çerçevesinden tuvaline, boyasına, bütünüyle çikolatadan. (PES DİYORUMM!) Resimlerin kopyaları da, hammaddesi de, yine çikolata.

ŞANSLI ÇİFT ÇEKİLİŞLE BELİRLENECEK
Şanslı bir Godiva (ÇİKOLATA FİRMASININ) müşterisi, sevgilisiyle birlikte çikolatadan odada bir haftasonu geçirmeye hak kazanacak. (AHH AHH) Çekilişe katılmak içinse, Godiva’nın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı paketlerden almak veya Godiva’ya mektup göndermek gerekiyor. Kazanan kişinin bir yıl boyunca evine ücretsiz olarak çikolata da servis edilecek. (HIMM İŞTE TAM BANA GÖRE BİR HEDİYE) Ama düzenlenecek çekilişe, sadece ABD ve Kanada’da yaşayanlar katılabilecek. (AMAN BE BUSH’UN MEMLEKETİNDEN NE BEKLENİRDİ ZATEN! HEVESİM KURSAĞIMDA KALDI, ALIN ÇİKOLATA ODANIZI BAŞINIZA ÇALIN!!)

 

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ ):” hakkında 4 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir