Armine Eşarp ve Giyim Modelleri 2018 Yaz Sezonu

armine eşarpArmine yeni sezon 2018 yaz sezonu açıldı. Yine birkaç renk tonunda tema hazırlayan Armine Giyim, yazın en güzel renklerini kreasyonunda buluşturdu. Sarıdan, maviye, yeşilden, beyaza en güzel moda renk tonlarında tasarlanan tesettür giyim modelleri ile Armine giyim bu yıl yine bir adım önde olacak gibi. Tesettür giyim modelleri ile uyumlu yeni sezon Armine eşarp modellerine de buyurun hep beraber bakalım..

Armine Eşarp ve Giyim Modelleri 2018 Yaz Sezonu Açıldı

Bugün “2018 tesettür modası” kategorimde en eski tesettür giyim markalarından biri olan Armine Giyim 2018 İlkbahar Yaz Sezonu ipek eşarp modellerini ve Armine yeni sezon kıyafetlerini inceliyorum. Capcanlı, cıvıl cıvıl ve iç ısıtan bu yolculukta ilk durağımız, markanın tercih ettiği renkler oluyor. Pembenin bin bir tonu, güneşi kıskandıracak sarı, ilhamını denizden mi yoksa gökyüzünden mi aldığına bir türlü karar veremediğimiz mavi, doğanın masum rengi yeşil ve dahası… Armine Giyim 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonuna tazelik katan bu renklerden modellere geçecek olursak kendine has stilini bozmadan yenilenmenin en güzel örneklerini görüyoruz. Yeni sezonda Armine koleksiyonunda daha başka neler var ayrıntılarıyla incelemeye devam ediyoruz.

ARMİNE GİYİM VE ARMİNE EŞARP SATIN ALMAK İSTERSENİZ TIKLAYINIZ

Armine Eşarp

2018 Yazının Göz Dolduran İpek  Armine Eşarpları ve Armine Çanta Modelleri..

Trendlerle yarışarak öne çıkan armine marka çantalar, ağaçları çiçekler açan ilkbahardan ilham alan armine şal ve armine eşarp modelleri, tesettür kombinlerinin olmazsa olmazı olarak Armine 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunda yerlerini alıyor.

ARMİNE GİYİM VE ARMİNE EŞARP SATIN ALMAK İSTERSENİZ TIKLAYINIZ

Her yaştan muhafazakar hanımların hemen hemen her yeni sezonda yoğun ilgi gösterdiği Armine beklenilenin de üstünde bir koleksiyonla ilkbahar ve yaza merhaba diyor..

Armine Giyim ve Armine Eşarp’ta Bu Yıl Neler Dikkat Çekiyor?

Armine bu sezon belden kuşaklı, giyeni zarif ve daha naif gösteren kıyafetleri ile dikkat çekerken, beli kalın olan hanımlarımızı Armine’nin bu yılki kuşaklı modellerinden kaçınmaya davet ediyorum. Nedeni ise, kuşaklı giyim modellerinin ne yazık ki bele vurgu yapması ve zaten kalın olan hoş gözükmeyen belin daha da ön plana çıkabilmesi.. Armine’de bir diğer dikkat çeken giyim detayı da saçaklı kıyafetler. Klasik tarza biraz farklılık bolca da hareket katan bu detaylar özgür giyime gönderme yapıyor.

Zarafet ve Şıklık Bir Arada Armine Giyim Modellerinde..

Giyimine özen gösteren kadının ne istediğini çok iyi bilen marka; gündüz ve gece şıklığında hayat kolaylaştırıcı, sade veya gösterişli parçaları bir arada sunuyor. Göz kamaştıran parıltılı kumaşlar kadar en duru ve yalın haliyle zirveye oynayan tasarımlar Armine’nin şıklığın sırrını çözdüğüne işaret ediyor.

Pastel Renklerin Modası Asla Geçmez..

Parıltılı, hareketli ve narin detaylarıyla dikkat çeken Armine Giyim koleksiyonu, soft renklerin güzelliğinden de oldukça etkileniyor. Pudra rengi ve pembe tonları, birbirinden şık uzun elbiselere naif bir dokunuş, tiril tiril ve hafif yazlık tuniklere hoş bir güzellik katıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir