Tuğba 2018 Kış Koleksiyonu Kışlık Tesettür Kıyafetler

tuğba giyim modelleri 2018 kış sezonu trendlerine sıkça rastlayabileceğimiz tesettür giyim markalarından biri de Tuğba Venn 2018 kış kataloğu. Tuğba Giyim 2018 kış sezonunda modayı es geçmeden tesettürün ruhunu da içine alan birçok güzel tesettür giyim modeli sunuyor. Bazı parçaları bana göre ağır bulsam da, tesettür giyim adına gerçekten emek verilmiş kışlık giysiler tasarlanmış. Etnik ve mistik tarzdaki kapalı giyim modelleri, Anadolu’nun yöresel kıyafetlerinden esinlenilmiş gibi. Sadece kıyafetlerdeki desenlerde değil, giyim şekilleri, şal bağlama modelleri ve eşarp bağlama stilleri de Anadolu’yu hatırlatabiliyor.

Kars Anıl Harabelerinde gerçekleştirilen katalog çekimleri ile 2018 kış sezonuna unutulmaz bir giriş yapan Tuğba Venn yine sıra dışı tasarımlarla karşımızda. Baş bağlama stilinden kullanılan aksesuarlara Anadolu’nun mistik bir havasını estiren katalog fotoğrafları modellere tekrar tekrar bakma hissi uyandırıyor. Modern çizgileri Anadolu motifleriyle harmanlayarak tesettür giyim stiline yeni bir çizgi ekleyen markanın koleksiyonuna bir bakalım..

Tuğba Venn 2017-2018 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kadife modası 2018 yılına damgasını vurmuşken bu modanın akımına kapılan markalardan biri de Tuğba Giyim olmuş. Tuğba kadife elbiseler, tunikler, abiyeler ve kabanları koleksiyonuna eklemiş. Bu sezon karşımıza sıkça çıkacak kadifeyi oldukça romantik bir şekilde yorumlayan marka, davet elbiselerinin bir parçası haline gelen tül ve payetleri de günlük yaşama entegre ederek yeni bir boyut kazandırıyor.

Her daim kullanışlı ve hiç bir zaman modası geçmeyecek parçalar; kemer, kürk yaka, nakış gibi detaylarla koleksiyonda bir adım öne çıkmayı başarıyor.

Tuğba Venn’in sıradanlıktan öte ama sadelikten şaşmayan tasarımları sonbahar kış renklerinin etkisi altında kaldığı gözlerden kaçmıyor. Kapalı ve sisli havaların rengi gri ve toprağın, kuruyan yaprakları rengi hardal-kahveye siyah, beyaz, kırmızı, pembe gibi baskın tonlar eşlik ediyor.

 

Sezona güçlü ve kendinden emin bir şekilde başlayan Tuğba Venn markasının bizim de oldukça başarılı bulduğumuz tasarımları dolaplarınızda yerini almak için keşfedilmeyi bekliyor.

Tuğba Giyim eski sezon koleksiyonlarından bir albüm için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir