Armine 2017 kış sezonunu açtı

Her yeni sezonda olduğu gibi Armine 2016 sonbahar kış sezonunda da ağustos ortasında kreasyonunu mağazalarına erkenden göndererek kışlık tesettür giyim modelleri ve eşarplarını ilk önce görücüye çıkaran tesettür markalarından biri oldu.

armine yeni sezon eşarplar

2017 Armine eşarp modellerinin cafcaflı olduğunu ve tesettüre uymadığını söyleyen bir kesim yanında, bir de; nefsine uyduğunu bilen ancak yine de kendine mani olamayıp bu tür renkli ve dikkat çekici yeni sezon armine eşarplarını kullanan bir kesim de mevcut. Sonuç itibariyle armine, kendisine yöneltilen olumlu ya da olumsuz tüm eleştirileri duymazdan gelerek yine çiçeklisinden böceklisine, gökkuşağı kadar renklisinden yanar dönerli parlaklısına kadar çeşit çeşit desen desen eşarplarını üretmiş.

Net detayları sevenlere.. Alışılagelen tasarımlar yerine ihtişam dozunu romantizmle buluşturulan armine soyut desenli eşarp modelleri yeni sezon eşarplarda en ilgi çekici eşarp modellerinin başını çekiyor.. Modern feminen koleksiyonunda konforlu giyinirken şık giyindiğinden de emin olan kadınlardan ilham alınmış. Gerçekçiliğe romantik dokunuşlar yeni armine koleksiyonlarında.. Floran desen modası bu sezonda da çok trend.. Vintage etkisi yaratan floral etkili eşarp modelleri, gösterişli ama abartısız, renkli ama sakin, sevimli ama feminen detaylar içeriyor.. Armine çiçekli eşarp modelleri sonbahar kış mevsimlerinin ve armine müşterilerinin en birinci modelleri olmaya devam ediyor..

Sonbahar Kış Daha Renkli

Sonbahar kışı renkli yaşamak isteyen kapalı hanımlara yönelik üretilen yeni sezon armine eşarplarını aşağıdaki videodan daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir