Yeni Sezon Nihan Kataloğu Çıktı

Nihan 2016 İlkbahar Yaz

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Kataloğu Çıktı

Nihan giyim yeni sezonda cıvıl cıvıl renkli tesettür kıyafetleriyle markayı tercih eden hanımların ruhuna taze bir enerji katmayı hedefliyor. Bu senenin modasını koleksiyonununda görebildiğimiz Nihan yeni sezonda 2016 moda renklerini kullanıyor. Pembe, yeşil, mavi gibi yazın joker renkleri bu koleksiyonunda da Nihan’da.. Nihan giyimin tipik sade bakış açısını yansıtan tesettürün ruhuna uygunluğu ile bilinen pastel renkler, koyu renkler ve tek renk sade parçalar, moda detaylar ile kombinlenerek hareket kazanıyor. Etnik ve geometrik desenli tesettür giyim modelleri Nihan kataloğunda da gözlemlenebiliyor. Modası hiç geçmeyen ve zamansız şıklık kazandıran ekose desenli tesettür kıyafetler de Nihan yeni sezon koleksiyonuna spor bir hava katıyor.

Nihan Katalog

Yeni Sezon Nihan Kataloğu Tesettür Giyim Modelleri Genç ve Trendy

Genç tesettürlü giyimi tercih eden kapalı hanımlara spor tesettür giyim tasarımlarını bu sezonda koleksiyonuna ekleyen Nihan’da, muhafazakar bakış açısını modern kapalı giyimle buluşturan bir stil elde edilebiliyor.. Nihan her koleksiyonunda olduğu gibi yeni koleksiyonunda da gençlere özel spor tesettürlü ve şık casual tasarımlara da imza atıyor. Nihan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nda trençkot, spor gömlek, tunik ve sweatshirt modelleri ile tesettürlü genç kızların ve öğrencilerin favorisi olmaya aday..

2016 tesettür giyim koleksiyonları

Nihan Kataloğundan Pardesü Modelleri

Pardesü modellerinin çeşitliliği malumunuz, son yıllarda özellikle. Pardüse modeli anlayışına farklı bir bakış açısı sağlayan Nihan, yeni sezonunda da dış giyim ürünlerini spor ve şık görüntüyle buluşturuyor. Gençlere hitap ettiği kadar hemen hemen her yaşa yönelik tasarımlara imza atan marka, tüm zevklerin buluştuğu bir koleksiyon sunuyor. Kumaş seçiminde yaza uygun ince ve yumuşacık dokular tercih eden marka, keten kumaşla tasarladığı parçalarla da beğeni toplayacak.

Yeni Sezon Nihan Kataloğu Çıktı” hakkında bir yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir