Armine Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

armine yeni sezon koleksiyonu

Armine 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu bu sezon da tüm ihtişamıyla Armine kadınının şıklığını yansıtıyor. Mavi rengin modası yazları hiç geçmiyor, mavinin tonlarının hakimiyetinde bir ilkbahar yaz sezonu bu yaz bizleri bekliyor.. Koleksiyonda; yeşilden sarıya; pembeden turuncuya enerjik bir tarzın ve güçlü bir stilin şıklığı vurgulanıyor. Yazın en rahat ve şık kumaşı tensel kot ve denimler de Armine giyim tesettür kıyafetleri arasındaki yerini alıyor. Keten, denim, ipekli kumaşlar Armine yeni sezon koleksiyonundaki rahatlık ve şıklık vaad eden yazlık tesettür kumaşlar.. Papaya ve sarı gibi ışığınızı kolayca yansıtabileceğiniz yaz renkleri de bu katalogda bizleri bekliyor. Klasik modellerde siyah ve beyaz elbette ki olmazsa olmaz. Armine giyim stilistlerinin tasarımlarıyla hazırlanan koleksiyon, yeni sezon çanta modelleri ile tamamlanıyor.

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Sezonunu Açtı

Armine 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu; sımsıcak yazın en coşkun desenlerini ve çiçek kokulu ilkbaharın tazeliğini yansıtan en moda bahar renklerini 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda sizlerle buluşturuyor. İlkbaharın taze çiçek desenleriyle fresh kombinler oluşturmanızı sağlayacak Armine 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu en güzel tesettür giyim modelleri ile mağazalarına gönderildi bile..

Armine 2016 İlkbahar/Yaz sezonu katalog çekimlerinde; şehirde yaşayan tesettürlü kadınların her yönleri Armine giyim yorumuyla harmanlanıyor.. Yazın olmazsa olmazı; tropik iklimin canlı renklerinin öne çıktığı armine yeni sezon koleksiyonunda, dünyayı dolaşmayı seven gezgin kapalı kadınların dışa dönük karakterini ve tesettürlü stil sahibi gardlarını yansıtmakta. Bu güzel temaları, armine yeni sezon kataloğu için; zengin kumaşlar ve kusursuz kalıplar ile şenlendirmişler. Göz kamaştıracak kadar zarif ve kadınsı, hanım hanımcık tarz için, Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu tüm armine mağazalarından incelenebilir.. 

Armine 2016 ilkbahar yaz tesettür giyim modelleri tüm enerjisiyle karşımızda! Geniş yeni çıkan giysi, eşarp ve aksesuar yelpazesine sahip Armine, bu senenin modasını görebileceğiniz göz alıcı tasarımlara imza atıyor. Farklı tarzlarda kıyafet ve aksesuarlarıyla her tesettürlü kadının kendisine uygun stili bulmasına yardımcı oluyor. Son dönemde rağbet gören brokar ve jakar gibi zengin dokuma kumaşlar, en ışıltılı halleriyle yeni sezonda göze çarpıyor.

Armine yeni sezon koleksiyonundan katalog tesettür giyim modelleri için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir