youtube neden kapatıldı?

blog’umdaki bir youtube videosunun açılmadığını gördüğümde bir de başka tarayıcıdan bakayım belki düzelir dedim ama bir baktım ki youtube’a erişim engellenmiş..

27 mart 2014'de youtube.com'a erişim engellendi kapatıldı

twitter‘ın neden kapatıldığını biliyorum hatta facebook sayfamda konuyla alakalı bir metin ve resimler paylaşmıştım, ancak; youtube neden kapatıldı bilmiyorum ve bilmek de istemiyorum! muhtemelen twitterın kapatılma sebebiyle aynıdır! bıktım artık bu sosyal medya sitelerinin Türkiye’ye uyguladıkları çifte standartlardan! onların yüzünden birçok kişiye sayısız hakaret ediliyor, küfürler havada uçuşuyor sonunda da benim senin gibi gariban sosyal medya hesabı kullanıcılarına oluyor! bilmek isteyenler için işte twitter neden kapatıldı?

twitter youtube neden kapatıldı

youtube neden kapatıldı?” hakkında bir yorum

  1. Oh iyi olmuş. Yazık ya şu devleti ne hale getirdiler. Ne yazık ki yurtdışında ki haberlerde sürekli yalan. Sonra düşünüyorum, turkiyedeki turklerin umrunda degil turkiye yi kendileri yerden yere vuruyor, elin gavuru yerden yerde vurmayacakda ne yapacak. Böyle fırsat gecmiş ellerine. Özellikle turkiyenin son zamanlarda ne kadar guclendigini gördükce. Bazen utanıyorum turkiyedeki turklerden. Keşke diyorum onlar yerinde biz yaşasaydık guzel memleketimde onlarda bizim yerimize burda olup istedikleri özgürlügü burda gavurlarla yaşasaydı. 🙁

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir