diyanetin hac ibadetine verdiği önem bu mu?!

diyanet.gov.tr bilindiği gibi ülkemizin din ve diyanet işlerinin duyurularının yapıldığı resmi web sitesi. diyanet hac ibadeti kuralarının sonuçlarını görüp, sorgularını yapabileceğimiz ayrıca hac ibadetiyle ilgili  öğrenmemiz gereken prosedürleri vs. içeren bir alt site de açmış bu domain üzerinde. hacla ilgili sıkça sorulan sorular da var. buraya kadar herşey normal. peki bu ne?

diyanetin hac sitesindeki bozuk sayfalar

bu nasıl bir sitedir? bu nasıl bir sayfadır? devletin resmi bir sitesinde yapılan bu amatörlük nasıl bir rezalettir? devlet sitelerini denetlemiyor mudur? devletin ve diyanetin hac ibadetine verdiği önem bu mudur?!!!

şimdi yıllardır internet kullanan biri olarak ben bile burada aradığımı bulamazken, 60-70 yaşına gelmiş teyzem, amcam nasıl aradığını bulacak da hac için bilgi alacak, kuraya katılacak veya hac kurası sonucunu öğrenebilecek? tamam MOZILLA ve CHROME tarayıcılarda düzgün açılıyor olabilir ama ya amcam, teyzem İE kullanarak girecekse bu siteye? ki TR’deki insanların birçoğu İE kullanıyor internet tarayıcısı olarak, bunu da dikkate almaları gerekirdi koskoca devletin diyanet web sitesinin.. ayrıca sıkça sorulan sorular linki de çalışmıyor.. ay deliricem şimdi……………………..  kızdım

T.C.’nin acilen resmi web sitelerini uzmanlara emanet etmesi ve modernleştirmesi gerekiyor. şu yukarıdaki rezaleti, İSMEK web tasarım kursuna yeni başlamış bir web tasarım kursiyeri dahi yapmaz.

diyanetin hac ibadetine verdiği önem bu mu?!” hakkında bir yorum

  1. Cidden komedi gibi yaa ve cok aci…
    Bir acemi blogcu bile daha güzelini hazirlar …
    Bence bu tepkiyi vermekte cok haklisin ve nasil farketmiyorlar birde bunu anlamis degilim! Web Sayfa var mi hee var, sirf o amacla acilmis olmali!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir