cafe fua maçka’da bir anneler günü..

anneme anneler günü hediyesi olarak bir ay öncesinden blender seti aldığımı söylemiştim. annler günü ile ilgili herhangi bir etkinlik yapmak hiç adetim değildi. yani önceden en fazla anneme hediye alır, o gün biraz agucuk bucucuk şirinlikler yapıp onu güldürürdüm ki bugün de onu planlamıştım niohoho küçük şeylerle mutlu olan bi kadın olduğundan abartılı kutlamalara veya etkinliklere akıl erdirmedim hiç. aslında asıl küçük şeylerle mutlu olan kadınlara layık abartılı kutlamalar da , güzel etkinlikler de. herneyse konumuz o değil şimdi 🙂

Konu: zühre pardesü’nün özel davetlisi olarak annem ve ben bugün maçkadaki cafe fua’daydık. Hiç hesapta yokken çıkan bir davetti bir iki gün önceden apar topar öğrendik. Terasta açık büfe bir kahvaltı, TSM dinletisi, kırmızı güller… öyle zariflerdi ki davetlilerini çok mutlu ettiler. etkinlikte anneler ve kızları vardı malum anneler günü 🙂 TEMA vakfı İzmir hatıra ormanına bizim için bir ağaç bile dikmişler. TEMA vakfının teşekkür plaketlerini de aldık sayelerinde 🙂 İşin en iç gıcıklayıcı kısmıysa annemin onca kişi arasında Zühre’den bir pardesü kazanması oldu. hatta annem çekilişte kazanan kişi olduğunda ben şu yazıyı yazıyordum zühre pardesü sosyal medya sorumlusu arkadaşımın laptopuntan.

reklam yapmak gibi olursa olsun valla söylicem hehey tesettür bayan giyim modasıyla alakalıysanız, özellikle pardesülerle haşır neşirseniz zühre pardesü facebook sayfasına mutlaka katılın arkadaşlar. gerçekten ben bu kadar çok etkinlik yapan ve hediye dağıtan başka bir tesettür giyim firması daha görmedim hayatımda 🙂 Ayrıca yöneticisi de çok şeker bir beyefendi, çok kibar ve nazik davrandı bize. Burdan da ayrıca teşekkür ediyorum zühre pardesü yöneticisi Bilal beye ve hoşbeş/güler yüzlü tüm ekibe.

ordan çıkıp biraz maçkada gezdik sonra şişli cevahiri turladık annemle. uzun süredir topuklu ayakkabı giymiyordum biraz fazla hesapta olmayan yerleri de yürüyünce tabanlarım acımaya başladı ve HD iskenderde iskenderleri mideye indirdikten sonra evin yolunu tuttuk. Off hava bir soğumuş bir soğumuş resmen donduk eve dönerken, halbuki sabah ve öğlen ne kadar da güzeldi..

Yaz gelsin ama artık yaaa ühüü

neyse.. bunlarda  güne dair kareler, dikdörtgenler, yamuk beşgenler ve daireler :delü: hmm unutmadan orda birde tom cruise’un kısı suri’ye benzeyen bir güzellikle tanıştım (fotoğraftaki hali pek benzemedi ama ciddi duruşu inanılmaz benziyor) öyle utangaç, çekingen ve  sevimliydi ki çocukluğum aklıma geldi. hemen arkadaş olduk ve fotoğrafını çekmeme izin verdi. iki tane fotoğrafta onun aşağıda. bu fıstık kim diye sorarsanız cevap vermiş olayım 🙂

cafe fua maçka beşiktaş

cafe fua maçka teras

zühre pardesü facebook TSM dinletisi

cafe fua maçka merdivenler

türk suri

türkiyeli suri

cevahir HD iskender

cafe fua maçka’da bir anneler günü..” hakkında bir yorum

  1. Geri izleme: zühre pardesü anneler günü etkinliği | Bir Kafadan Her Ses

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir