çılgın projeye benden tam destek

Kimi “Sahil kesiminden oy alamadığı için, AKP’nin kendi sahilini üretme çabalarına ÇILGIN PROJE denir.” diyor ya, ha ben de diyorum ki; adam en azından çalışarak oy koparmaya çalışıyor, reklamlarda çocukları kullanıp duygu sömürü yapıp, iktidara da hasetinden bolca bok atarak değil. RTE’nın, çılgın projelerini gerçekten heyecan verici buldum. Türkiye’yi kim daha gelişmiş bir ülke yaparsa ben onun yanındayım. ahada söz. kuru kuru savunmakla olmaz bu işler. objektif olunuz çok reja edicem. olmazsanız da s.kimde değilsiniz.

çılgın projeye benden tam destek” hakkında 4 yorum

  1. ahahahaaa hiç gülecegim yoktu muahaha objektif olunuz please olmazsaniz böööğğğ
    valla böyle çilgin isler korkutuyor insani tabi, çok büyük rakamlar söz konusu çünkü. Kanalin getirisi maaliyeti karsilayacak mi? Acaba bu maaliyete Türkiye’nin gelismesi açisindan daha önemli seyler yok mu diye de düsünmüyor degilim. En çok yatirim yapilmasini istedigim sey, ray hattinin gelismesi (hizli trenler vs.) ve güvenli yollar/ulasim sistemi. Tüm yatirimlar istanbula, oh valla… xD sgr

    • valla büyükşehir çalışıyor ist.da 🙂 izmir yerlerde sürünüyormuş izmir halkıyla ropörtaj yapıyorlardı tv’de izlediğimde adamlar her şey ist.da burda bi s.kim hizmet yok diyorlardı 🙂 kanal projesi güzel ama ya.. silivri çevresi hareketlenir hem.. yolun yoğunluğu yazın felaket oluyordu o da hafifler. o yolun trafiğini yaşamayan bilmez 🙂

  2. İzmir’de yaşıyorum ve yapıl(may)anları çok net olarak görüyorum. Ama açıkçası çok da üzülüyor değilim. Yeri geldikçe söylediğim sözdür. İzmirli hizmet istemiyor. İsteseydi 10 yılı aşkın süredir metronun söylenen kısmını tamamlamayanları şu ana kadar başından atardı.

    • izmirliler de pek tuhafmış.. izmirli hizmet istemiyor mu muahaha enteresanmış. gelişmeye bu kadar direnç gösteren bi şehir de ancak izmir olurdu zaten. ama her izmirli bu kadar bağnaz değil, her izmirli dediğiniz gibi düşünmüyor çünkü..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir