Aycan T. Sinastri Analizi

Doğum bilgileri: Aycan: 07.03.1981 14:15 Samsun Eşi: 11.10.1981 11:45 Samsun

Merhaba Aycan. Haritalarınıza şöyle bir baktım. Tartışma dolu bir beraberlik olmasına hiç şaşırmadım. Astrolojik bilginiz hangi ölçüde bilmiyorum ama Merkür’ünüz eşinizin Mars’ına karşıt açı yapıyor, ayrıca Güneş, Venüs, MARS ve Ay’ınız eşinizin 3.evinde. Özellikle Mars, partnerin 3.evinde zihinsel olarak onu çok fazla uyaracak, hatta zaman zaman fazlasıyla rahatsız edecektir. Bir de Güneş ve Mars’ınızın eşinizin yükselen’i ile yaptığı kare açıyı da unutmayalım.. Ufak tefek şeylerden bile tartışma çıkartabilirsiniz. Ayrıca tartışmalarda sabırlı olunmassa sonunun pek de hayra alamet olmayabileceğini gösteriyor. Harcamalar konusunda eşiniz fazla müsrif davranıyor ve sizde buna çok kızıyor olabilirsiniz. Yalnız şu da var; romantizm ve sevgi potansiyeli de var olan bir ilişki bu. Hem de fazlasıyla.. İlişkinizin olumsuz yönlerini bir kenara bırakmaya çalışarak bu iyi alanlara kendinizi vermelisiniz derim. Ayrıca, eşinizi; yazarlık, medya, iletişim, yakın çevre (mesela komşular) ve kardeşleri ile ilgili konularda bazı girişimlere teşvik edebilirsiniz. Sizin gezme ve seyahat etme isteğiniz yoğun olabilir. Hareket ve macera tutkunuzu eşinizi hırpalayarak çıkarmayın derim. Bunun yanında eşinizin de duygularınızı daha iyi anlaması iyi olurdu tabi. Ketum biri olması muhtemel çünkü. Bu da sizdeki kıskançlığı körükleyebilir. Şüphecilik artabilir. İçgüdüsel davranışlardan iki tarafında uzak durması gerekiyor, özellikle çatışma babında. Ama söylediğim gibi bu ilişkide gerçekten güzel olan şeyler de var ve bu güzellikleri tekrar yaşa(t)mak sizin elinizde. Çünkü bu yazdıklarımı şuan siz okuyorsunuz, eşiniz değil 🙂 Sevgiler.

Aycan T. Sinastri Analizi” hakkında 10 yorum

  1. “Harcamalar konusunda eşiniz fazla müsrif davranıyor ve sizde buna çok kızıyor olabilirsiniz. !:! Yalnız şu da var; romantizm ve sevgi potansiyeli de var olan bir ilişki bu. :çiçek: ”
    (yaptığın analizde bu cümlelerde sanki bizi gördüm çileğim 8l plansız harcamaları dışında şükür çok iyi geçiniyoruz,hatta karakterlerimiz duygularımız bi çok noktada fazlasıyla örtüşüyoruz diyebilirim 😉 ,ben 22 haziran bildiğin gibi,oda 22 şubat,sence bigün benim dediklerime kulak verip düzelirmi dersin çileğim ! neyse canım hayırlı bir hafta diliyorum inş.a.e.ol,,)

  2. “Harcamalar konusunda eşiniz fazla müsrif davranıyor ve sizde buna çok kızıyor olabilirsiniz. !:! Yalnız şu da var; romantizm ve sevgi potansiyeli de var olan bir ilişki bu. :çiçek: ”
    (yaptığın analizde bu cümlelerde sanki bizi gördüm çileğim 8l plansız harcamaları dışında şükür çok iyi geçiniyoruz,hatta karakterlerimiz duygularımız bi çok noktada fazlasıyla örtüşüyoruz diyebilirim 😉 ,ben 22 haziran bildiğin gibi,oda 22 şubat,sence bigün benim dediklerime kulak verip düzelirmi dersin çileğim ! neyse canım hayırlı bir hafta diliyorum inş.a.e.ol,,)

  3. teşekkür ederim ilginiz için dedikleriniz çok doğru kendimi düzeltmeye ona yoğunlaşmömamauya hırsımı ondan çıkarmamaya çalışıyorum ama kendime ters düşsem bile bunu yapmaya çalışıyorum çok zor gerçekten

  4. teşekkür ederim ilginiz için dedikleriniz çok doğru kendimi düzeltmeye ona yoğunlaşmömamauya hırsımı ondan çıkarmamaya çalışıyorum ama kendime ters düşsem bile bunu yapmaya çalışıyorum çok zor gerçekten

  5. Yaaa ben senin en son bu yazını gördüm sonrada ses yok bu kızın nesi var diyordum. Bi sesleneyim diye girmesem hala sen yoksun sanacağım. Reader’den takip ediyordum adresler birbirine karıştı :S Şimdi senden son haberlerin frekansı nedir ??

  6. Yaaa ben senin en son bu yazını gördüm sonrada ses yok bu kızın nesi var diyordum. Bi sesleneyim diye girmesem hala sen yoksun sanacağım. Reader’den takip ediyordum adresler birbirine karıştı :S Şimdi senden son haberlerin frekansı nedir ??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir