Kısa Kısa Doğum Haritası Analizi Yorumu

ASTROLOJİ BURÇLAR HOROSKOP YORUMU DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

Astrolojik Bireysel Kod Çözme Analiziniz Kısa Süreliğine 35 tl.

Yükselen ve Ay burçlarını öğrenmek isteyenler oldu demiştim hatta baya da bir birikti..

Astrolojinin ciddi bir ilim olduğunu insanlarımızın bir kısmı anladı diye düşünüyorum.

Astroloji çok ciddi kafa gerektirir arkadaşlar. Ha bunu kafalı biriyim demek adına mı söylüyorum? Elbette ki hayır, bunun için söylemiyorum. Astroloji okyanus gibi.. Yüz yüz bitmiyor.. Derinliğine dal dal bitmiyor..

Bu alandan birazcık nasiplenebilmek için bile önce okumak, okumak, okumak ve yine okumak gerekiyor. Daha sonra da çok ciddi kafa yormak ve benim gibi ufak ufak analizlere başlamak lazım ki işi pratiğe döküp bazı taşları daha iyi yerine oturtabilelim..

Ama bu şekilde anlatıyorum diye çok da zor görmeyin, öğrenenler de süper dahi değil sonuçta..

Harita analizi yapmaya devam.

Aybike, 29.04.1988 – 17:00- Hatay …Haritan bu

Burcun: Boğa
Yükselen burcun: Terazi
Ay burcun: Terazi

Yükselen ve Ay burcun Terazi nedeniyle estetiğe çok önem verirsin. Hem kendinin, hem de çevrenin güzel olması için uğraşırsın. Kavgadan ve kabalıktan pek hoşlanmassın. Sorunları konuşarak çözmekten yanasındır. Diplomatik yeteneklerin vardır.

Ayrıca;

 • 1.evinde (yükselen burcunda) Ay var. Hemen diyebilirim ki ay gibi tatlı ve güzel bir yüzün ve gel giti bol duygusal iniş çıkışların yoğundur. Fazla alıngan davranabilirsin bazen.
 • Güneş-Jüpiter kavuşumun var. Bu açı bazen aşırı iyimserlik, bazen de fazlaca tembellik verebilir kişiye. Merhametli birisindir. Bir de çok kilo alma gibi risklerin olabilir bu konum nedeniyle. Yemene içmene dikkat etmelisin.
 • Güneş-Pluto zıtlığın, Mars-Pluto karen ve Mars-Güneş karen ise zaman zaman ani ve aşırı zalim tepkiler vermene yol açıyor olabilir. Bu konumlar aynı zamanda psikolojik rahatsızlıklara da sebep olabilir. Ve bu açılar baba, abi ya da eş ile alakalı sorunları da işaret ediyor olabilir. Haritandaki Güneş-Pluto zıtlığı yüzünden, hayatını yenilemen, eskiye sünger çekmen gerektiği zamanlarda bunu başaramayabilirsin. Ancak artık bunu öğrendiğine göre eksikliklerini aşmak senin elinde.

Diğer arkadaşları da unutmadım,

coming soon (;

Not: Doğum haritası analizi çıkarttırarak ay burcu, yükselen burç vs. bilgilerinizi ya da eşiniz/sevgiliniz/arkadaşınız  ile uyumunuzu (sinastri analizi) öğrenmek isterseniz sizi şöyle alalım

Kısa Kısa Doğum Haritası Analizi Yorumu” hakkında 4 yorum

 1. Okuma kismini yaardim heralde ama sanirim yorum kismi beni asardi… Gercekten bir bilim bu cunki :))

 2. Okuma kismini yaardim heralde ama sanirim yorum kismi beni asardi… Gercekten bir bilim bu cunki :))

 3. çooook teşekkür ederim çilekli süt 🙂
  Allah razı olsun,uğraşıp bulmuşsun benm haritamı..
  Ellerine sağlık,çok makbule geçti 🙂
  KÇİB ÖPTÜMM AEO..
  AYBİKE

 4. 17 Ekim 1980 tarihinde cuma günü gündüz saat 12.00 ile 13.00 Arasında doğmuşum doğum haritama göre yorumunuzu rica ediyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir